Hakkımızda

BİZİM HİKAYEMİZ

Temellerini 2018 yılında attığımız, 2019 yılı sonuna doğruysa hedeflediğimiz kriterler doğrultusunda aktif şekilde hizmete soktuğumuz baskibudur.com, online matbaacılığa kendi perspektifinden bakan bir platform. Matbaa sektöründe son yıllarda artan sorunlar, aksayan işler ve müşteri memnuniyetinin geri plana itilmesiyle birlikte online matbaacılığın yaygınlaşması, müşteri kitlesi kadar bu sektörde yer alan firmaların da farklı bir yapılanmaya girmesine neden oldu. Baskibudur.com bu noktada farkını analiz gücü ile ortaya koyuyor. Sektörde olması gerekenler kadar olmaması gerekenleri, dikkat edilmesi gereken hususları, kullanıcı deneyimini ve en önemlisi doğru hizmetin kalitesini belirleyen öğeleri tek potada eritiyor.

2018 senesi içerisinde tohumlarını ektiğimiz ve 2019 yılı itibariyle faaliyete geçirdiğimiz baskibudur.com, temelde her ne kadar online matbaacılık ilkelerine göre yapılandırılmışsa da, özünde müşteri ile interaktif bir hizmet kanalından faaliyet yürütmektedir. Sektörün en büyük sorunlarından biri olan aracı hizmetleri aradan kaldıran ve ortaya doğrudan bir hizmet şekli koyan baskibudur, bu aşamada alanında uzman grafik tasarım kadrosu ile doğru materyali doğru şekilde müşteri ile buluşturmayı başarıyor. Teknolojik anlamda tam donanımlı parkurlarımızda gerçekleştirdiğimiz kaliteli baskı öncesi müşterilerimiz ile doğrudan iletişimde olan tasarım kadromuz, yalnızca müşterilerin işlerindeki teknik detaylarla değil, onlara bütçe ve maliyet yönetimi konusunda da destek olabiliyor.

Misyon edindiğimiz bu esaslar, hizmete başladığımız şu kısacık süre zarfında dahi birçok müşterimizin portfolyomuz arasında kalıcı bir iz bırakmasına yol açtı. Baskı süreci boyunca yalnızca teknik detaylarla boğmak yerine, müşterimizin gerçekte ne istediğini, neye ihtiyacı olduğunu anlamak ve doğru bütçe ile doğru ürüne ulaşmasına yardımcı olmak, en büyük gayemiz. Geçen her gün teknolojik altyapımızı süreç boyunca daha donanımlı bir hâle getirmek, alanında uzman ekibimiz ile kendimizi geliştirmek ve müşterilerimize doğru hizmeti kaliteli bir şekilde sunmak için çaba sarf ediyoruz. Siz de baskibudur.com ailesine katılarak ihtiyacınız olan baskılı materyaller için yalnızca kaliteli hizmet almakla kalmaz, doğru ve kaliteli hizmeti ekonomik fiyatlarla elde edebilirsiniz. Burası renkli bir dünya. Bir iz de siz bırakın.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

Zamanında Kargo

Tüm kargolarımız anlaşmalı olduğumuz MNG Kargosu ile karşı ödemeli olarak gönderilmektedir.

%100 Güvenli Ödeme

İster kredi kartı ile online isterseniz de havale/eft ödeme seçenekleri ile güvenli ödenin keyfini çıkartın.

Destek

Mesai saatleri içerisinde mail, telefon veya whatsapp üzerinden anında destek alabilirsiniz.

HAPPY CLIENTS

MESUT SEZGİN

MESUT SEZGİNSATIN ALMA SORUMLUSU

Acil bir katalog baskı işimiz için kendilerine ulaştık, fuar zamanı olduğundan dolayı yetişmemesinden korkuyorduk fakat ellerinden geleni yaparak 2 günde katalog baskısını yapıp teslim ettiler. Hızınız, kaliteniz ve uygun fiyatlarınız için teşekkürler.

Fatih Karakuş

Fatih KarakuşYÖNETİCİ

Tüm kurumsal işlerimizi gözümüz kapalı teslim ettiğimiz bir firma, hiç bir sorun yaşatmadan her zaman zamanından önce ve kaliteli bir şekilde teslim ettikleri için teşekkür ediyorum.

0
+
MÜŞTERİ
0
+
EKİP
0
24
DESTEK
0
+
TÜKETİLEN KAHVE
0
%
OLUMLU YORUM
+